Twój koszyk 0 Produktów

Rowery trekkingowe Kellys

Rowery trekkingowe Kellys to bardzo wygodne cenione prze miłośników kolarstwa jednoślady. Jednym z nich jest damski rower Cristy 40, którego konstrukcja oparta jest na ramie aluminiowej Tour Profile Lady oraz kołach - 28 cali. Rama roweru została wyprodukowana z aluminium hydroformowanego. Dzięki osprzętowi dobrej jakości rower jest bardzo zwinny, a doskonałe przerzutki umożliwiają dokładne przełożenia. Co więcej, model ten wykazuje niezwykłą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zanim zdecydują się Państwo na jego zakup, należy wybrać odpowiedni rozmiar ramy. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i indywidualnych preferencji. Rower ten sprawdzi się podczas długich wypraw, jak i krótkich przejażdżek. Ponadto, doskonale posłuży także jako główny środek transportu każdego dnia, na przykład na dojazdy do pracy.


Brak produktów w tej kategorii.

Wygodne rowery trekkingowe Kellys

Kolejną propozycją naszego sklepu internetowego esportowiec.com.pl jest rower Kellys Carter 60 w kolorze czarnym z czerwonymi elementami. Posiada nowoczesną, lekką ramę aluminiową Tour Profile 6061, dzięki której jazda na rowerze jest płynna i komfortowa. Ponadto, rower wyposażony został w napęd Shimano, który zapewnia właściwe przełożenie, dostosowane do danych warunków na drodze. Ten jednoślad został wyposażony także w niezawodne błotniki, oświetlenie LED zasilane połączonym z tym systemem dynamem, amortyzowaną sztycę siodła, stabilną podpórkę boczną, bagażnik, a także regulowany mostek.

Rowery trekkingowe Kellys – przyjemność z jazdy

Rowery trekkingowe Kellys zostały stworzone w celu pokonywania tras w rozmaitym terenie. Będą to idealne sprzęty dla osób, które uwielbiają jeździć na rowerze, a dzień bez tej przyjemności jest dla nich dniem straconym. Przede wszystkim są to maszyny bardzo wygodne, zapewniające dogodną pozycję podczas użytkowania. Posiadają wszystkie niezbędne komponenty, wykonane z jak najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu jazda na nich jest niezwykle komfortowa. Znajdziemy w nich także regulowany wspornik kierownicy, amortyzację siodełka, błotniki czy też bardzo przydatne bagażniki.

Rowery trekkingowe Kellys to bardzo funkcjonalne jednoślady z kompleksowym wyposażeniem turystycznym. Mają wytrzymały osprzęt oraz bardzo dobrej jakości elementy dodatkowe. Doskonale nadają się do spontanicznych podróży, jak i długo planowanych wypraw rowerowych. Poradzą sobie na utwardzonych nawierzchniach, ale równie dobrze spiszą się podczas jazdy leśną drogą.