Twój koszyk 0 Produktów

Rowery dziecięce Kellys

Pierwszy rower dla dziecka to wyzwanie. Z punktu widzenia rodzica, nadrzędną cechą podczas wyboru pojazdu jest bezpieczeństwo, natomiast dla dziecka istotna jest kolorystyka i wszelkie możliwe dodatki, które czynią rower najlepszym. To dlatego wybór pada najczęściej na rowery dziecięce Kellys, które łączą w sobie właśnie ten pożądany najwyższy poziom bezpieczeństwa, stabilność oraz atrakcyjny design, którego oczekuje młody odkrywca ścieżek rowerowych. Gwarantujemy, że rower Kellys będzie idealnym prezentem dla dziecka.


Brak produktów w tej kategorii.

Bezpieczne rowery Kellys

Producent Kellys od lat dostarcza rozwiązania, dzięki którym rowerzyści mogą bezpiecznie pokonywać setki kilometrów. Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji rowerów dla dorosłych, to jednak nie wszystko. Kellys poświęcił dużo uwagi także przygotowaniu propozycji dla najmłodszych miłośników jednośladów. To właśnie dla nich producent stworzył specjalne rowery o podwyższonej funkcjonalności, by sprostanie pierwszym rowerowym wyzwaniom wiązało się jedynie z przyjemnością. Połączenie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, optymalnych osiągów oraz łatwość w prowadzeniu rowerów Kellys czyni je bezkonkurencyjnymi na rynku. Seria rowerów dla dzieci to najlepszy sposób na niesienie radości i dbałość o rozwój aktywności fizycznej pociechy.

Rowery dziecięce Kellys – dla pełnej radości jazdy

Kolekcje dla juniorów zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb dzieci. Rowery dziecięce to przede wszystkim niepowtarzalny design - wyjątkowe kolory, które działają na wyobraźnię najmłodszych. Specjalna rama łączy w sobie unikalną geometryczną budowę z wytrzymałością aluminium. Dzięki temu uzyskano wyższy poziom komfortu podczas jazdy, tak ważny dla dzieci, które dopiero uczą się jeździć na rowerze. Każdy mały rowerzysta będzie czuł się bezpiecznie i wyjątkowo. Rowery dziecięce Kellys posiadają uniwersalną wysokość ramy, a możliwość regulacji siodełka pozwala na dostosowanie roweru do potrzeb Twojego dziecka. Jeśli Twoja pociecha jest gotowa na podjęcie próby samodzielnej jazdy, rowery Kellys są najlepszym wyborem – umożliwią bezpieczną naukę i wspólne wycieczki rowerowe.

Rowery Kellys to przede wszystkim różnorodność kolorystyczna, która pozwala na wybór dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno rowery dla dziewczynek, jak i dla chłopców, dlatego jesteśmy przekonani, że trafimy w gust najmłodszych rowerzystów. Producent Kellys zadbał o skuteczny i łatwy w obsłudze mechanizm służący do hamowania, jak i pozostałe wysokiej klasy podzespoły, które ułatwią pokonywanie codziennych kilometrów. Oferta obejmuje zarówno rowery dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.