Twój koszyk 0 Produktów

Rowery trekkingowe Kross

Kross to nie tylko największa marka rowerowa w Polsce, ale również prężnie rozwijająca się społeczność rowerowych pasjonatów. Rowery tego producenta wybierają miłośnicy aktywnego wypoczynku, wyczynowi kolarze i zawodnicy kross racing’u. Firma działa od 1990 roku, a powstała dzięki pasji, wizji i konsekwencji założyciela.

W krótkim czasie z małego sklepu rowerowego, firma Kross przekształciła się w czołowego producenta rowerów w Europie. Obecnie jest to rozpoznawalna i ceniona przez rowerzystów marka. Kross ma w swojej ofercie różne modele, a jednym z nich są rowery trekkingowe. Powstały one z myślą o pokonywaniu długich dystansów, ale sprawdzą się z powodzeniem również w jeździe miejskiej. Wszystkie modele tej kategorii posiadają dodatkowe wyposażenie, które jest niezbędne podczas długich wypraw. Niezawodność w trudnych warunkach gwarantuje solidna konstrukcja ramy i trwałe komponenty. Z kolei komfortowa pozycja umożliwia wielogodzinne pokonywanie kilometrów każdego dnia.


Brak produktów w tej kategorii.

Rowery trekkingowe Kross

Czym tak naprawdę jest rower trekkingowy? Rowery te stanowią połączenie roweru górskiego i miejskiego, dlatego dobrze sprawdzają się w mieście, jak w lekkim terenie. Inaczej nazywane są rowerami turystycznymi. Konstrukcja roweru pozwala przyjąć wyprostowaną komfortową pozycję, z kolei spore 28 calowe koła z wąskimi oponami pozwalają na łatwe przemierzanie dużych odległości. Firma Kross dołożyła starań, aby jazda na długim dystansie była jak najbardziej komfortowa. Ramy wykonane zostały z Performance Aluminium.

Kross – rowery, które spełnią Twoje oczekiwania

Z kolei wygodne prowadzenie roweru gwarantuje precyzyjnie dobrana geometria. Natomiast markowy osprzęt Shimano zapewnia niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Rowery trekkingowe są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących pokonywać długie odcinki po utwardzonych drogach zarówno asfaltowych, jak i szutrowych. Oferta Kross jest bardzo bogata, dlatego śmiało można stwierdzić, że każdy zainteresowany kupnem roweru trekkingowego znajdzie coś dla siebie.

Przemyślana konstrukcja wsparta funkcjonalnymi rozwiązaniami i komponentami najwyższej klasy bez problemu sprosta najtrudniejszym warunkom podczas długiego użytkowania. Kross to gwarancja wysokiej jakości sprzętu, ładnego designu i dobrych komponentów. Wielu użytkowników tych rowerów jest zadowolonych z ich funkcjonalności. Rowery te sprawdzą się świetnie w mieście, jak i poza jego obszarami.