Twój koszyk 0 Produktów

Rowery Crossowe Merida

Rowery crossowe Merida to jednoślady z doskonałym wyposażeniem, które stuprocentowo zadowolą miłośników jazdy na rowerze. Są to modele przybliżone do trekkingowych, które można umieścić między trwałymi maszynami górskimi a wygodnymi rowerami szosowymi. Właśnie dlatego uznane zostały za uniwersalne sprzęty. Poradzą sobie podczas szybkiej jazdy w terenach o dużej przestrzeni, jaki i w mieście jako środki transportu przeznaczone do codziennych dojazdów do pracy czy szkoły. Są także idealne podczas częstych wycieczek rowerowych w sezonie letnim.


Brak produktów w tej kategorii.

Doskonale wyposażone rowery crossowe Merida

Rowery Merida nadadzą się do jazdy w każdych warunkach. Posłużą zarówno jako sprzęt treningowy czy typowo turystyczny. Rowery tego typu wyróżniają dosyć spore koła, które mają zazwyczaj 28 cali oraz siodełko zamontowane poniżej kierownicy. Dzięki temu jazda na rowerze jest bardzo komfortowa, niezależnie od warunków na drodze. Opony zakładane w rowerach crossowych są grubsze niż w jednośladach szosowych, lecz cieńsze niż w maszynach górskich. Poza tym, mają dużą liczbę przełożeń, najczęściej 21 biegów. Dzięki temu o wiele łatwiej można pokonać większą liczbę kilometrów oraz wzniesień. Wyróżniają się doskonałą konstrukcją, umożliwiającą jazdę po asfalcie, jak i piaszczystych drogach.

Rowery crossowe Merida – do jazdy w każdych warunkach

Taki nowoczesne rowery crossowe Merida poradzą sobie na nierównym terenie oraz innych, wymagających nawierzchniach. Są to doskonałe maszyny dla rowerzystów w każdym przedziale wiekowym. Błędne jest myślenie, że służą przede wszystkim osobom młodym, które lubią jazdę wyczynową. Takie jednoślady na pewno spełnią potrzeby cyklistów w każdym wieku, którym zależy na wygodzie i komforcie jazdy na rowerze. W naszym rowerowym sklepie internetowym esportowiec.com.pl można znaleźć wiele interesujących jednośladów Merida, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Jedną z propozycji naszej firmy e-Sportowiec są rowery crossowe Merida 5-v, które posiadają lekką, aluminiową ramę. Opiera się na niej cała konstrukcja roweru, którą pomaga utrzymać amortyzowany widelec Suntour M3010. Jednoślady te wyposażono w napęd Shimano, który jest gwarancją bezawaryjności sprzętu. Przeznaczone są dla osób, które nie mają dużych wymagań, a zależy im na komfortowym, niezawodnym rowerze. Bardzo dobrze poradzą sobie podczas jazdy po mieście. Rowery crossowe należą do grupy najbardziej uniwersalnych rowerów.