Twój koszyk 0 Produktów

Rowery szosowe Merida

Przeznaczeniem rowerów szosowych, również tych pochodzących od producenta Merida, jest przede wszystkim dynamiczna jazda po szosie. Najważniejszą cechą charakterystyczną tego typu modeli są wysokie obręcze, na których założone zostały cienkie, najczęściej bezbieżnikowe opony o grubości mniejszej niż 24 mm, które umożliwiają szybką jazdę. Drugą cechą charakterystyczną, jaką posiadają te rowery jest wydłużona rama, która zmusza kolarza do jazdy w pochylonej pozycji. Taki układ ciała skutecznie redukuje czołowy opór powietrza i daje możliwość osiągania wysokich prędkości. Kolejnym elementem są z całą pewnością przerzutki, wyglądające nieco inaczej, niż ma to miejsce w zwykłym rowerze. Na korbie widoczne są bardzo często dwie zębatki, natomiast z tyłu – od 6 do 10. Ostatnią kwestią jest budowa kierownicy, która ma kształt tzw. „baranka”, co oznacza, że posiada ona charakterystyczne rogi wygięte do dołu. Daje to możliwość „położenia się” na rowerze podczas jazdy po prostym odcinku drogi.


Brak produktów w tej kategorii.

Rowery szosowe Merida – komfort i bezpieczeństwo

Dostępne na niniejszej stronie rowery Merida pozwolą Tobie znaleźć partnera całkowicie dopasowanego do stylu oraz charakteru Twojej jazdy. Niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, możemy zagwarantować, że będzie on w atrakcyjnej cenowo ofercie. Duża płynność jazdy, ponadprzeciętny komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa, jak również doskonała trakcja to tylko część z wielu powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Warto pamiętać, że tylko rower idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb jest w stanie zapewnić największą przyjemność z jazdy.

Nieustanny rozwój oraz wprowadzanie różnego rodzaju innowacji dają gwarancję przewagi technologicznej wszystkich rowerów szosowych dostępnych w naszej ofercie, nad innymi producentami. Jest to doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie. Co równie ważne, do produkcji wszystkich rowerów Merida wykorzystano elementy najwyższej jakości, które mają bezpośrednie przełożenie na trwałość każdego z nich. W praktyce oznacza to, że rowery szosowe będą służyć w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas.

Rowery szosowe Merida – zapraszamy do zakupów!

Jeżeli poszukujesz roweru, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta, jakim jest Merida. Szeroki wybór modeli modeli, ich bezawaryjność oraz niezawyżona cena, to tylko część z wielu powodów, dla których tak wielu naszych Klientów decyduje się je nabyć. Jeśli chcesz być jednym z nich – zapraszamy do zakupów. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością doradzimy!

Rower Merida RACE 80 2018
Rower Merida RACE 80 2018
2699.00 PLN  2294.15 PLN

Promocje - sierpień

Rower Merida RACE 80 2018
Rower Merida RACE 80 2018
2699.00 PLN  2294.15 PLN