Twój koszyk 0 Produktów

Rowery miejskie Merida

Rowery miejskie Merida zapewniają wygodną i komfortową jazdę. Wyróżnia je też ładny design, co jest też rzeczą dość ważną. To rowery, które doskonale spełniają się na miejskich trasach.

Merida to jedna z czołowych marek rowerów na świecie. Rowery tej marki dystrybuowane są w 88 krajach na świecie. To właśnie 45- letnie doświadczenie marki Merida i jej autorskie technologie sprawiają, że produkowane przez nie jednoślady są niezwykle nowoczesne i wytrzymałe. Głównym elementem budowy każdego modelu jest jego rama, która tworzona jest przez doświadczonych projektantów i z dbałością zarówno o aspekt wizualny, jak i praktyczny.


Brak produktów w tej kategorii.

Nowoczesne i profesjonalne rowery

Merida stosuje podczas produkcji swoich rowerów tylko innowacyjne technologie, co zapewnia przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie. To właśnie innowacja jest znakiem rozpoznawczym Meridy. Warto wspomnieć, że w 2013 roku Merida zadebiutowała w World Tour, kolarskiej Formule 1, jako tytularny sponsor i dostawca sprzętu. Jeśli chodzi o miejskie modele Meridy, to mogą Państwo wybierać spośród Crossway Urban, a także Classicway i Cityway. Każdy z tych rowerów sprawdzi się w mieście i na szosie. Zostały one dopracowane w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu i bogatego wyposażenia. Pomogą komfortowo i zarazem stylowo poruszać się w miejskiej dżungli.

W niektórych modelach został zamontowany koszyczek na kierownicę z odpowiednią wyściółką. Każdy rower Meridy posiada wygodną kierownicę, a także komfortowe siodełko oraz solidny tylny bagażnik. Rowery zostały wyposażone również w ergonomiczne chwyty kierownicy, które są ręcznie szyte. To wszystko wpływa na to, że miejskie rowery Merida są doskonale dopasowane do potrzeb osób, które poruszają się rowerem po mieście. Są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale też posiadają modny design. Na pewno spodobają się wszystkim tym, którzy szukają jednośladu wysokiej jakości i o dobrych parametrach.


Promocje - sierpień