Twój koszyk 0 Produktów

Rowery Merida - Kolekcja 2016

Rowery Merida z rocznika 2016 są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych przez cyklistów, którzy startują w najważniejszych wyścigach kolarskich na świecie. Firma posiada niezwykle bogate doświadczenie w produkcji sprzętu najwyższej klasy. Sercem każdego roweru Merida jest jego rama. Tworzona przez doświadczonych projektantów, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, a także szeregu błyskotliwych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. I tak chociażby zastosowanie technologii „Double Chamber” z wzmacniającym żebrowaniem, sprawia, że tłumione są wibracje. Natomiast zastosowanie tylnego trójkąta „Flex Stay”, zapewnia optymalne przeniesienie siły pedałowania. Wykorzystanie lnianych biowłókien sprawia, że tłumione zostają drgania.


Brak produktów w tej kategorii.

Rowery Merida 2016 – wyjątkowy komfort rowerowej jazdy

Przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie gwarantuje również staranny montaż i proces rygorystycznej kontroli każdego modelu, a także design Meridy wyznaczający światowe standardy.

Rowery Merida – dla amatorów i profesjonalistów

W naszej ofercie rowerów firmy Merida znaleźć można przeróżne modele od dziecięcych poprzez bardziej zaawansowane modele trekkingowe czy do jazdy po górach, aż po tradycyjne rowery do jazdy po mieście, czy niezwykle popularne damki. Wybierając rower z kolekcji 2016 Merida, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie najwyższej jakości sprzęt w bardzo dobrej cenie, który będzie idealnie służył przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą rowerów Merida dostępnych na naszej stronie internetowej.