Twój koszyk 0 Produktów

Rowery Merida - Kolekcja 2018

Rowery Merida z kolekcji 2018 to wyjątkowe jednoślady, które mogą się pochwalić bardzo ciekawą historią. Rowery produkowane są na Tajwanie i dzięki nietypowemu podejściu właścicieli do ich produkcji, stały się symbolem tego , że nie wszystkie produkty „made in Tajwan” muszą być postrzegane jako „buble”. Na początku swojej działalności rowery Merida tworzono z myślą o rynku japońskim, ale bardzo szybko zyskały powodzenie także w USA. Od 1986 roku rower Merida stał się także obiektem pożądania cyklistów z Europy.


Brak produktów w tej kategorii.

Nowoczesne i wygodne rowery dla miłośników kolarstwa

Współcześnie rowery Merida produkowane są przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Marka pierwsze badania nad nowoczesnymi rozwiązaniami rozpoczęła już w 1985 roku, gdy stworzono pierwszy, prototypowy rower Merida z ramą aluminiową. Od 1992 roku rozpoczęto produkcję ram wykonanych z wysoko wytrzymałych i ultralekkich włókien węglowych.

Rowery Merida – kolekcja 2018, w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Firma aktualnie dysponuje niezwykle nowoczesnym ośrodkiem badawczo-doświadczalnym w Niemczech. To właśnie w tym miejscu projektowane są nowe rowery tej marki i coraz bardziej przyjazne użytkownikom podzespoły, a także różnego rodzaju akcesoria rowerowe.

Rowery Merida z rocznika 2018 to dla wielu cyklistów z całego świata symbol nowoczesnej myśli technicznej oraz niezwykłej dbałości o detale. Marka może zaproponować swoim klientom bardzo szeroki wybór rowerów miejskich, wyścigowych oraz trekkingowych. Firma produkuje także niezwykle bezpieczne rowery dziecięce, stylowe rowery damskie i wytrzymałe modele crossowe. W ofercie firmy znajdziecie Państwo także wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria dla fanów dwóch kółek – zaczynając od wysokiej jakości sakiew rowerowych, wyposażenia drogowego, przyczepek, elementów napędu, poprzez różnorakie narzędzia , na częściach zamiennych kończąc. Rowery produkowane przez firmę Merida bardzo często biorą udział w wielu profesjonalnych zawodach sportowych, a lista sportowców polecających produkty z tym logo nieustannie się poszerza.