Twój koszyk 0 Produktów

Rowery Merida 27,5"

Profesjonalny rower Merida 27,5” pozwoli Tobie znaleźć partnera całkowicie dopasowanego do stylu oraz charakteru Twojej jazdy. Niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, możemy zagwarantować, że będzie on dostępny w atrakcyjnej cenowo ofercie. Duża płynność jazdy, ponadprzeciętny komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa, jak również doskonała trakcja to tylko część z wielu powodów, dla których warto go mieć. Warto więc pamiętać, że tylko rower idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb jest w stanie zapewnić największą przyjemność z jazdy.


Brak produktów w tej kategorii.

Profesjonalne rowery Merida 27,5”

Zastosowanie rowerów Merida 27,5” to przede wszystkim: góry, trudne technicznie trasy, maratony MTB, wyścigi XC. Big.Nine od lat wyznacza standardy w świecie hardtaili. Jest dostępny w wersjach karbonowych i aluminiowych, z wieloma różnymi projektami ram, które najlepiej wykorzystują zalety dużego koła. W wersji z wyścigową geometrią jest idealnym partnerem na trasy XC i maratonów. Z kolei łagodniejsza geometria ramy TFS zapewnia bardziej komfortową i wyprostowaną pozycję.

Rower Merida 27,5” – doskonała propozycja dla wymagających

Nieustanny rozwój oraz wprowadzanie różnego rodzaju innowacji dają gwarancję przewagi technologicznej wszystkich rowerów Merida dostępnych w naszej ofercie, nad innymi producentami. Jest to więc doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie. Co równie ważne, do produkcji wszystkich rowerów Merida wykorzystano elementy najwyższej jakości, które mają bezpośrednie przełożenie na trwałość każdego z nich. W praktyce oznacza to, że rowery Merida będą służyć w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup.

Jeżeli więc poszukujesz roweru, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Szeroki wybór modeli, ich bezawaryjność oraz niezawyżona cena, to tylko część z wielu powodów, dla których tak wiele naszych Klientów decyduje się je nabyć. Jeśli chcesz być jednym z nich – zapraszamy do zakupów. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji i postaramy się odpowiedzieć na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.