Twój koszyk 0 Produktów

Rowery Merida 29''

Dostępny na niniejszej stronie rower Merida 29” pozwoli Tobie znaleźć partnera rowerowych wypraw, całkowicie dopasowanego do stylu oraz charakteru Twojej jazdy. Niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, możemy zagwarantować, że będzie on dostępny w atrakcyjnej cenowo ofercie. To właśnie ceną oraz dużym wyborem, wyróżnia się wśród innych, konkurencyjnych ofert, nasz sklep. Duża płynność jazdy, ponadprzeciętny komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa, jak również doskonała trakcja to tylko niektóre z wielu powodów, dla których warto go mieć.


Brak produktów w tej kategorii.

Rowery Merida – gwarancja przyjemności jazdy każdego dnia

Zastosowanie rowerów Merida 29” to przede wszystkim: góry, trudne technicznie trasy, maratony MTB, wyścigi XC. Model ten jest dostępny w wersjach karbonowych i aluminiowych, z wieloma różnymi projektami ram, które najlepiej wykorzystują zalety dużego koła. W wersji z wyścigową geometrią jest idealnym towarzyszem na trasy XC i maratonów. Z kolei łagodniejsza geometria ramy TFS zapewnia bardziej komfortową i wyprostowaną pozycję.

Rowery Merida 29” – skąd bierze się tak duża ich popularność?

Nieustanny rozwój oraz wprowadzanie różnego rodzaju innowacji dają gwarancję przewagi technologicznej rowerów Merida 29”, ich trwałości i niezawodności. Jest to więc doskonała propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Co równie ważne, do produkcji wszystkich rowerów Merida wykorzystano elementy najwyższej klasy, które mają bezpośrednie przełożenie na trwałość każdego z nich. W praktyce oznacza to, że rowery tego producenta będą służyć w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas.

Jeżeli więc poszukujesz roweru, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Merida. W przypadku dodatkowych pytań, chętnie na nie odpowiemy oraz doradzimy, który model roweru będzie dla Ciebie najlepszy.