Twój koszyk 0 Produktów

Koszt dostawyWysyłka

Zamówiony towar wysyłamy kurierem DPD. Ceny za transport zależne są od wagi towaru i podane są przy końcowej realizacji zamówienia. Są one doliczane do wartości towaru.


Koszty wysyłki kurierem DPD:
- do 3 kg - 13 zł
- do 10 kg - 18,50 zł
- do 20 kg - 20 zł
- do 31,5 kg - 24.60 zł
- do 50 kg - 48 zł
- do 100 kg - 111 zł
- do 200 kg - 225 zł
- do 300 kg - 330 zł

Wysyłka roweru (koła 20-29'') - 24.60 zł


Jeśli w opisie produktu podana jest informacja o gratisowej wysyłce, wówczas koszty dostawy ponosi nasz Sklep.

Opłata za pobranie pieniędzy przez kuriera + 10 zł


Czas realizacji zamówienia to zwykle 2-3 dni robocze. W szczególnych przypadkach czas wysyłki zamówionych produktów może się wydłużyć o kilka dni. Klient jest o tym informowany drogą elektroniczną.

Nie wysyłamy towaru za granicę.


Zwroty

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane zgodnie z załącznikiem nr 2 do Regulaminu sklepu. Zwracane towary nie powinny być używane, powinny posiadać oryginalne opakowanie, nie mogą być uszkodzone i muszą być dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Jednak nie później niż 14 dni od daty otrzymania towaru. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 14 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Do zwracanego towaru klient musi dołączyć podpisane OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ.

 

Reklamacje

Reklamacje gwarancyjne należy ZGŁASZAĆ bezpośrednio do nas. Nasz sklep poinstruuje, jak postępować w danych przypadkach. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Szczegóły dotyczące reklamacji zamieszczone są w punktach 13-17 Regulaminu.
Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.


UWAGA: ZAWSZE SPRAWDZAJ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI PRZY OBECNOŚCI DOSTARCZAJĄCEJ OSOBY!


Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

Wróć